CALIVITA 

100 % přírodní doplňky

Z důvodů naší legislativy je zakázané sdělovat informace o účincích přírodních látek.

Zákony tlačí léčit jen pomocí chemie.

Nabízím léčení pomocí přírody, nenechejte si stále vnucovat názor, že každý lék vám pomůže, vy sami rozhodujete o svém zdraví. 

Naše zdravotnictví a jeho systém je už dále neudržitelný,  lékaři odcházejí z ordinací a věnují se celostnímu zdraví. Pojišťovny a stát tyto lékaře nepodporuje a nepotřebuje, smutné, že.

Je čas aby každý převzal  zodpovědnost za své zdraví sám.

 

 

 PROČ CALIVITA?

 100 % přírodní doplňky stravy

skvěle nahradí běžné léky a neuškodí

najde řešení na každou nemoc

při nachlazení, bolestech atd.

 

 

  Všechny ostatní přírodní doplňky najdete v Calivita Webshopu

 

 

 

Ve 21. století musí lidstvo čelit problémům, které se týkají celého světa, jako je zrychlená informační společnost, zvýšená průmyslová a zemědělská výroba spojená s přelidněností Země, znečišťování životního prostředí a skleníkový efekt.

Následkem toho se podle výsledků studie z roku 2006* v Evropské unii postupně zhoršuje kvalita úrodné půdy, a tak ovoce a zelenina obsahují méně vitaminů a minerálů. Jejich obsah navíc během tepelné úpravy včetně pečení a vaření dále klesá.

 

 

Vzhledem k požadavkům konzumní společnosti má stále vyšší počet lidí problém zajistit si adekvátní životní standard. To pro ně znamená obrovskou zátěž, jak fyzickou, tak psychickou. Vzhledem k zrychlenému životnímu tempu nemáme čas vhodně se stravovat a odpočívat. Přitom nás ani nenapadne, že stres a nesprávný příjem živin vyčerpávají zásoby našeho organismu, což může vést k chorobě nebo dokonce k předčasné smrti.

To vše přitahuje pozornost k nezbytným doplňkům výživy, díky kterým je náš jídelníček úplný a pomáhají nám udržet zdraví. Výsledkem je boom v jejich prodeji.

 

Stárnoucí populace bojuje proti zdravotní obtížím, charakteristická je touha po prodloužení délky života, boj proti zhoršujícímu se zraku a hybnosti. Trh s cílenými doplňky výživy rychle roste, jako je to v případě glukosaminu, který se používá na zlepšení hybnosti kloubů, luteinu na podporu zdraví očí a probiotickým doplňkům na zlepšení trávení.

Pokud se chcete také přidat, neztrácejte čas! CaliVita vám pomůže dosáhnout vašich cílů se širokou škálou produktů, které chrání zdraví.

zdroje:

Thematic Strategy for Soil Protection, Brussels, 22.9.2006
www.who.int
//www.reportlinker.com/d014753756/World-Vitamin-and-Supplement-Industry.html

 

STRES A DEPRESE

Deprese a stres je onemocnění ovlivňující celý náš organismus, projevuje se podrážděností, únavou, poruchami spánku, pocity méněcenosti, trávícími poruchami atd. Souvislost hledejme i v tom co jíme. Nekvalitní (chemickou) a nevyváženou stravou do těla nedostaneme důležité vitamíny a minerály, které tělo potřebuje. 

Také naše nespokojenost je odrazem nemoci. Být šťastný, nechtít aby bylo vše podle nás, odpustit všechno sobě  a všem, je základ zdraví. Neidealizujme si svět jaký by měl být, tak jak je je správně, přijímejme vše s láskou.

Deprese je nevíra v Boha a šťastný život. Smutek, zapomnění, že svět je krásný a lidé dobří. Mějme úctu ke kráse života a zbytečně si v hlavě nedělejme iluze, že je to jinak. Nevyživujme negativitu, neboť se obrátí proti nám, mějme radost ze života, příroda je zázrak a pobyt v ní nás velmi uzdravuje. 

Nelpěme na ničem a netrapme se, nehrajme si na něco co nejsme a nedělejme věci, které dělat nechceme, raději se radujme a plňme si své sny.

 

 

Na doplnění vitamínů, minerálů a živin při stresu a depresích Vám doporučuji:

posiluje nervový systém a dobrou funkci mozku, komplex vitamínů B

posiluje imunitní systém a odolnost organismu, výborná ochrana vůči stresu, obnovuje fyzickou výkonost

Noni

harmonizuje činnost žláz s vnitřní sekrecí, podporuje tvorbu serotoninu

pro zvládnutí každodenního stresu, k zachování vitality a koncentrace, podpora usínání, k zlepšení odolnosti těla

pro kvalitní funkci nervové soustavy, zklidnění a překyselení organismu je vápník a hořčík nutný

zlepšuje paměť a zklidňuje, posiluje přetížené nervy a zvyšuje duševní výkon

 

Chlorofyl, který propůjčuje rostlinám jejich zelenou barvu, je extrémně účinná zásaditá látka, za jejíž pomoci můžete zachovat nebo obnovit acidobazickou rovnováhu svého těla. Kromě toho je také skvělým detoxikačním prostředkem a má rovněž mírné diuretické účinky, takže je nepostradatelnou součástí očistné terapie.

 

KOMU JEJ DOPORUČUJI?

 • ke znovunastolení pH rovnováhy překyseleného těla
 • špatná strava
 • akutní nemoci
 • chronické nemoci
 • jako pomoc při hojení ran
 • snižování hmotnosti
 • snížení zápachu z úst
 • snížení nadměrného pocení
 • nádorová onemocnění
 • kouření

Užívání: běžně  2 lžičky do 1 litru vody denně, akutně  4-10 lžiček do 1,5 litru vody denně

 

 

Pro těhotné ženy, mladé matky a dokonce i pro ty, které se na těhotenství připravují, je velmi důležité, aby byla zajištěna jejich zvýšená potřeba vitaminů a minerálů. Proto pro ně bude užitečný New Life. Železo, vitamin C, vitaminy B, vápník a hořčík jsou nezbytné pro tvorbu krve plodu a zdravý vývoj jeho imunitního, kostního a nervového systému a kromě toho podporují organismus matky. Kyselina listová se navíc podílí na vývoji tkání matky, udržování její psychické kondice během těhotenství a je také životně důležitá pro rozvoj nervového systému embrya.

 
 • Těm ženám, které plánují těhotenství.
 • Těhotným a kojícím ženám.
 • Ženám při nedostatku obsahujících vitamínů
 

Mezi příznaky nedostatku kyseliny listové může patřit: unavitelnost, anémie, oslabený imunitní systém, problémy s tvorbou krve a psychologické obtíže

 

 

Bližší informace podám emailem a po telefonu

Kontakt

Telefon

+420 731 525 541

E-mail

pavlina@pavlinaosickova.cz

Facebook

zdravivnasichrukou