Můj příběh - má cesta

Miluji přírodu a bylinky, má rodina vždy říkala, že jsem blázen, že to se vším přeháním ale já to tak měla, dyť to přírodní přece musí být nejlepší.

Jako malá a i v dospělosti jsem bývala často nemocná, žila jsem jen s maminkou a sestrou. Mamka měla dost svých starostí a já přihlížela na její život plný utrpení v roli oběti.

Tvrdá křesťanská výchova založená na principu sebepotlačování a manipulace udělala své. Učila mě mít ráda více druhé než sebe samou. Mít ráda sama sebe jsem vnímala jako něco negativního a špatného.

Pozorovala jsem, že dám více na ostatní, než na sebe a ztratila tak sama sebe.

Děkujte Bohu za život v rodině s láskou. Já měla jen příkazy a zákazy, tak jsem to pociťovala. Generace našich babiček měly zvláště na venkově těžký život naplněný pouze jen prací, láska se vytrácela. 

A tak potlačené emoce udělaly své - nemoci jedna za druhou.  V manželství tápání pokračovalo, několikrát hospitalizace, vyšetření, samozřejmě bez jakéhokoliv výsledku. 

Proč se nemůžu stále uzdravit? přece musí být cesta.

Byla to dlouhá cesta k probuzení, a jsem za to ráda, určitě jsem to potřebovala.

Se svou  padesátkou sleduji zdravotní problémy, které lidé okolo mě mají, nastal čas se o sebe více starat, mít se více ráda.

Všechno začalo změnou myšlení, odpuštění a opuštění starých zažitých vzorců, které nám už neslouží. Dokonalost a to, že to tak musí být, jsem vyměnila za klid a pokoj, nějak to prostě dopadne, že!

Nechat vše plynout jako řeka je velká úleva, nic nikam netlačíte a jen a jen žijete.  Všechno co se mi děje není náhoda, musí to tak být, nevím ještě proč, ale někdy se to dozvím, až bude čas.

Pomocí internetu jsem začala studovat přírodní léčení, to mě moc baví a zajímá. Proto chci pomáhat i těm, kteří jsou stále hledající a nevěří, že příroda a naše mysl jsou mocné nástroje k uzdravení, mocnější než chemie.

Změnit své myšlení a to jak by to mělo být správně  (většinou staré vzorce myšlení i z rodiny) je zásadní.

Rodina nevěřila, že se může tělo uzdravit pomocí bylinných přírodních produktů. Celá rodina přestala navštěvovat ordinace lékařů a to je pro mě ta největší odměna a radost.

 

Mé nemoci a procitnutí

V dětství a mládí jsem mívala často záněty močových cest a onemocnění ledvin. Táhlo se to se mnou další roky a to i v manželství, a já pochopila , že jde o vztahy, že musím změnit něco já.

Jen nevěděla, jak to udělat aby vše do sebe zapadlo, nemoci se vracely a ubíraly síly, tak už to přece dál nejde! Můj organismus vysílený a slabý z častého užívání léků jen přežíval, imunita nula.

Chodila jsem od jednoho lékaře k druhému a žádný neuměl vyřešit mé problémy.  Po špatných zkušenostech, kdy lékař vždy léčil jen jednu věc a ne naši trojjedinost tělo, mysl a duši, já řekla stop končím, vzala všechny prášky a vyhodila, teda ( do sběrného dvora).

Spoustu zajímavých lidí mi přišlo do cesty, než mi docvaklo, začni u sebe!

Vždy mě zajímala přírodní cesta, po revoluci vyšla kniha Zdraví z boží lékárny a tu používám dodnes.

Miluji bylinky a přírodu a tak ne náhodou mi do cesty osud přivedl CaliVitu. Tyto přírodní doplňky více než 4 roky používám , proto je můžu doporučit každému, především těm, kteří se preventivně chtějí starat o své zdraví a nechtějí čekat až  nemoc přijde.

 

Co je pro mě důležité

  • láska, rodina
  • svoboda
  • žít vědomý život
  • radost ze života
  • tvůrčí práce
  • příroda
  • cestování a poznávání nových míst
  • setkávání se s lidmi, se kterými je mi dobře, tzv. na stejné vlně jako já
  • pohyb

 

Neodpoutávej se nikdy od svých snů!  Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít.

Mark Twain