Bolesti

2. 12. 2020 - 16:03 - Laďka

Dobrý den,
v posledních třech letech se mi začaly hromadit zdravotní problémy a vůbec to nebere konce. V roce 2017 mi byla vyoperována štítná žlaza z důvodu velkeho počtu uzlíků (užívám Letrox). V roce 2018 to byla děloha a vaječníky (užívám Estrofem, který bych ráda vysadila). A teď posledního půl roku my byly zjištěny výrustky na páteři. Bolí mě hlavně krční páteř. Poslední dobou mám pocit, že mám v krku málo místa, jakoby knedlík, a neustále mám pocit pobolívání v krku. Bolest je v oblasti jakoby celého jícnu (toto pobolívání je velmi nepříjemné). A aby toho nebylo málo, tak mě začala pobolívat levá strana nad prsem ve směru od středu hrudníku do podpaží. Všechna vyšetření na kterých jsem byla jsou negativní. Moje psychika velmi trpí a proto Vás prosím o pomoc. Děkuji Laďka

Pěkný den Ladi

podle popisovaných příznaků je určitě totálně zaseklá lymfa.  Krk a jeho bolest vždy značí špatný průchod lymfy, špatně odcházejí nečistoty z těla,  hromadí se formou různých výrustků, cyst apod. Bolest krční páteře značí oslabení jater.

Z hlediska duchovního se ukládají všechny strachy, obavy, lpění, neumíme si udělat svůj vlastní prostor např. pro práci, toho co nás baví a zlobíme se na druhé. Nejčastěji toto mají ženy, chápu, také jsem to tak měla, protože se snaží mít vše dokonalé. Mít pod kontrolou všechno a všechny a na sebe jí jaksi moc nezbývá a potom se zlobí. Je důležité špatné situace vypouštět a i odpouštět.

Neodvážila bych vám poradit aby jste léky vysadila ale můžete přidat doplňky na podporu a vyčištění lymfatického systému. Je to ale opravdu na dlouho, bohužel lékaři neřeší následky operací, které jste popisovala. Když odstraní štítnou žlázu v mnoha případech se vyskytne další nemoc, když odstraní např. dělohu za čas se objeví další nemoc. Všechny naše orgány v těle jsou moc důležité a mají své opodstatnění, opravdu.

Teď je ale dobré, když už se tak stalo podpořit organismus a dobře jej vyčistit, neváhejte a začněte. Nejvíce si můžete pomoct sama a to tím, že se začnete o sebe více starat, mějte se ráda, naplňujte sama sebe, jedině, když naplníme sami sebe, můžeme dávat.

Zatím doporučuji:

Oceán 3 lžíce 2x denně ráno a v poledne nalačno, rozhýbává a podporuje výborně lymfatický systém, obtíže se štítnou žlázou, regenerace imunitního systému.

ImmunAid 3x denně po jídle, dokonale podporuje naši imunitu

C 1000 vitamín C – 4×1 denně, výborný antioxidant, mentální napětí, podpora nervové soustavy. Při nemoci a nachlazení zvyšuji 2 dny až na 8 tobolek, při oslabení a únavě organismu určitě chybí.

objednat můžete tady    https://pavlinaosickova.calivita.cz/

ať se daří, vždy je naděje k uzdravení, vždy

krásný adventní čas

Pavlína

 

 

 

← Návrat do poradny