hnisavé puchýřky na těle

17. 6. 2019 - 18:19 - Zdena

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat ohledně maminky. Je jí 81 let a poslední dobou ji trápí hnisavé puchýřky na rukou a teď se to rozšířilo i mezi prsty na nohou. byla na kožním, brala antibiotika a různé masti a nic nezabírá.
Je s toho už zoufalá. Poradila by jste jí prosím?
Děkuji Zdenka.

Milá Zdeni,

kůže je zástupný orgán jater a vše tedy poukazuje na jejich velké přetížení. Dlouhodobé užívání léků, hlavně hormonů není pro naše tělo dobré, zanese nám velmi játra a lymfu. Antibiotika ještě více zatíží tělo škodlivinami a játra mají opravdu co dělat.

A tak je důležité játra stále dobře posilovat, je to vnitřní problém.  Neposílíme-li tělo uvnitř, mazání moc nepomůže.

Bolest značí překyselení organismu a tak je potřeba pomoct tělíčku dobrým zásaditým jídlem.

Strava by neměla zatěžovat organismus. Skupina A snáší líp rostlinnou stravu, maso jen krůtí nebo kuřecí z farmářských obchodů. Jinak bílkovinu doplnit luštěninou a hodně zeleniny a obilovin.

Teď bych absolutně omezila mléčné výrobky, pečivo, cukr. To co jíme má výrazný vliv na naše zdraví. Jíst více zásaditých pokrmů, najdete na internetu a zbavit se velkého překyselení.

Doporučuji Sylimarin- ostropestřec mariánský, detoxikuje a regeneruje velmi dobře játra. Užívání po obědě a večer 1 tobol.

Strong Bones- vápník a hořčík, léčí dobře bolavou kůži a moc chybí hlavně starším ženám. Užívání 0-1-1 po jídle. Ale pozor na to jaký vápník a hořčík koupíte, tento je přírodní a má velmi dobrou vstřebatelnost, to je moc důležité.

V období jater popíjet jaterní čaje, to je ve 13:00 hod. a večer před spaním.

krásný den vám přeji Pavlína

← Návrat do poradny