křečové žíly a dlouhý let do usa

24. 2. 2020 - 11:49 - Lucie

Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit o radu – jak na křečové žíly? Nohy mě neotékají, ani nebolí (jednou do roka ano). Mám vystouplé zakroucené žíly i metličky na obou nohách už od puberty (levá noha vizuálně horší). Doktoři už před 10lety by mě operovaly, ale já nechci a i se bojím operace. Dále mám na hraně štítnou žlázu, občas cholesterol,poslední roky lupy a na podzim problém s hlasivkami. V loni jsem zkoušela jaterní kůru a na podzim jsem nemluvila jen jeden den oproti týdnu (cítím zlepšení). Co mi poradíte? A druhý dotaz -jak se připravit na 12hodinový let letadlem? Doporučují acyplyrin nebo injekci (ředění krve,asi proti tromboze), stahovací punčochy. Děkuji Lucie

Krásný den Luci

křečové žíly poukazují na stav našich cév, jak je máme čisté a průchodné.  Máte určitě dost zanesené cévy, proto se v nich usazují nečistoty a jsou špatně průchodné, hustá krev. Hustá krev značí odraz vnitřního prostředí těla a stav naší krve, je čistá plná kyslíku? je dobře tekoucí? Tím, že se tvrdé křečové žíly odstraní se nic nevyřeší  a problémy se za čas vrátí.  Špatný stav cév – pružnost v životě, jsme radostní?  nelpíme jen na našem názoru?

Hemeroidy připomínají křečové žíly a přímo souvisí se střevem a jeho fungováním. Střevo je velmi zanesené-zácpa-špatně odchází nečistoty a drží se v něm škodliviny, které dále zanášejí celý organismus.  Hemeroidy – silný vnitřní tlak, zácpa- neodpuštění.

Samozřejmě vše odnášejí játra, které jsou naší čističkou, zbavují nás škodlivin, rýhované nehty značí jejich oslabení, hrudky v očích cholesterol. Vlasy mají také souvislost s játry, značí naši sílu a vitalitu. Továrna na sny.

Všechny problémy směřují k znečištěnému organismu a špatnému odcházení škodlivin ze střeva. Doporučuji stravování dle krevních skupin, střevu se uleví a tělíčko se bude lépe čistit.

Z hlediska duchovního povolte a vypusťte vše, co už nepotřebujete, nedržte v sobě minulost a žijte více přítomností. Je důležité si plnit své sny a starat se více o sebe, mít se ráda, věnovat čas sobě. My ženy se velmi dobře postaráme o celou rodinu a na sebe zapomínáme. Nedělejte věci jen proto, že musím a má to tak být, vše máme jen v hlavě. Poslouchejte své srdce a odpočívejte.  Udělat si každý den radost a dělat, to , co nás baví je moc důležité. Když budu naplněná já a mít radost ze života, můžu radost předávat. Je důležité něco změnit a začít, nelitujte investice do sebe a začněte.

Doporučení

Vitamín C 1000 – regeneruje a zpružňuje cévy, zlepšení krevního oběhu, výborný antioxidant, dávkování 2-1-1-1

AC Zymes Plus – pro zdravou funkci střeva, 1-1-1 před jídlem 10 min.

Silymarin plus – regeneruje,  čistí jaterní buňky 1-1-1 po jídle

White Willow- kůra z bílé vrby- přírodní aspirin, ředí krev, zabraňuje tvorbě sraženin – 1-1-1-1-1 až 10 denně i více, podle potřeby, doporučuji při dlouhém cestování i s Vitamínem C1000, výborné zkušenosti, nahradí skvěle veškeré léky

Je to jen doporučení, záleží na vás, co si vyberete, kdyby jste měla zájem, poradím s registrací, napište mi

ať se vše daří, hodně zdraví přeji

pěkný den

Pavlína

 

 

 

 

 

 

 

← Návrat do poradny