leukémie a problémy se synem

25. 7. 2019 - 17:13 - Martina Vlková

Dobrý den, před sedmi lety mi zemřel manžel, synovi bylo tenkrát 14 let, nesl to těžce a doteď mu jistě chybí, ale je mu již 23 a měl by mít práci a starat se sám o sebe, jenže (je smutné, že to řeknu o svém vlastním synovi) on je trošku nemakačenko, přitom já a manžel (byl) jsme pracovití lidé. Syn si najde práci jako hlídač (vždy chtěl jen hlídat, asi aby se nenadřel) jenže tam moc dlouho nikdy nevydrží, pak se hádáme a on mi začne lhát a prostě to mezi námi vře, jsem na něj asi příliš „měkká“. Prosím poraďte mi jak s ním jednat a proč vůbec máme tyto problémy.

Dále jsem se chtěla zeptat na moji nemoc, mám určitý druh leukémie (chronická myeloidní leukémie), chodím na kontrolu krve, v poslední době je vše v pořádku, ale mám strašně oslabenou imunitu, každou chvíli mám zimnici, bolesti v krku, pak zase teplotu a jsem celá zesláblá, takže musím dva tři dny být v klidu a ležet. Prosím poraďte mi čím to je a jak to léčit přírodní cestou.

Děkuji moc Martina

Dobrý den Marti

prvně bych chtěla popsat nemoc leukemii, co pro vás značí, co by jste měla změnit vy.  Bolest, strach a obavy tlumí tvorbu červených krvinek (štěstí, radost ze života). Každá bolest vyvolává potřebu ochrany a aktivuje imunitní systém.  Poté se zvyšuje počet bílých krvinek a  dochází k nerovnováze mezi červenými a bílými krvinkami. Začnou převládat a nekontrolovatelně se množit bílé krvinky, strážci našeho těla.

Svým myšlením, které nenaplňuje smysluplná aktivita a optimistické očekávání, stojíme na místě. Naše krev značí odraz našeho života.  Jaký život žijeme, jak se radujeme, jak chápeme, jak milujeme, jak umíme rozdávat lásku.

Máte ve svém datu narození dvě roviny, první značí, že jste velmi činorodá, ale máte problém s uvolněním energie. Potřebujete fyzickou a mentální činnost.

Druhá rovina značí dovednost, se vším si poradíte. Odvést vnitřní energii je velmi důležité,  jinak může přijít k agresi k ostatním.

Jste velmi energická a pracovitá osoba.

A teď něco k synkovi. Váš syn žádnou takovou rovinu nemá a je úplně jiná energie. Nepotřebuje tak urputně pracovat a stačí mu málo. Záleží na vás a na tom jak to chcete vy. My jsme děti vychovali a ať se starají sami. Když vám tak to jeho nic nedělání vadí, tak bych mu s klidem oznámila, že ho máte moc ráda ale chcete aby se už  osamostatnil a odstěhoval.

Marti vy už jste ho vychovala a teď je vše na něm, když se bude muset sám starat. zlepší se vám i společný vztah. Mluvím z vlastní zkušenosti.  Já vím, že my matky si myslíme, že máme povinnost se starat o své děti, dokud oni chtějí ale tak to není, my už jsme výchovou k dospělosti vše splnily.

Druhá možnost je ho mít ráda takového jaký je a vše přijmout,  nerozčilovat se a neničit si své zdraví.

Doporučila bych vám zatím Noni – harmonizuje činnost všech orgánů, podporuje imunitní systém, srovnává psychiku.

Kdyby jste chtěla, můžu vám vytvořit placený rozbor, který by byl podrobnější.

přejí hodně sil a hodně zdraví

Pavlína

← Návrat do poradny