nadměrné pocení a potíže se střevy

14. 8. 2019 - 17:27 - Lucie Sainerová

Dobrý den, prosím Vás o radu pro sebe a mého syna. Mám problémy s nadměrným pocením, a i když vlastně skoro nic nedělám, stačí jen, když třeba stelu postele nebo zametám verandu, okamžitě mi začnou téct „čůrky“ po tvářích, na čele a za krkem. Prosím poraďte mi co to může být za příznaky a jak se toho zbavím. Děkuji
A co se týče mého syna, tak toho trápí už několik měsíců průjem, hned ráno mu to začne vřít v břiše a tak hned musí na toaletu a pak po každém jídle, sotva něco sní, tak musí jít znova. Zkoušel držet dietu (suché rohlíky, piškoty, suchou rýži a rýžové nudle…..), chvíli to pomohlo, ale jak začal jíst zase vše, tak se mu to vrátilo. Prosím poraďte.
Děkuji moc

Dobrý den Lucie

nadměrné pocení značí velký žár v těle a tím velmi přetěžovaná játra. Jsou to velká očekávání a nesplněná přání, prostě žijeme jiný život než bychom chtěli. Je potřeba si utřídit co vlastně chceme a nepachtit se jen za tím, že musíme. Jste velmi svobodomyslná, potřebujete mít volnost a k tomu práci, která vás naplňuje.

Máte velmi mnoho energie a pokud ji dobře neodvedete přichází agrese např. i vnitřní a trpí vaše játra.  Bolest k v kříži znamená, že si nakládáte více, než unesete a přebíráte zodpovědnost za všechno a za všechny.

Důležitá je pro vás seberealizace, prostě dělat, to co vás baví. Já vím, že my ženy chceme mít všechno dokonalé, velmi tím však trpíme, protože zapomeneme sami na sebe. U vaší krevní skupiny platí VŠECHNO JEN S MÍROU.

Doporučuji vám podpořit játra https://pavlinaosickova.calivita.cz/products/super-soya-lecithin-100-ks  2-2-2 s jídlem- podpora jater. Večer před spaním popíjet jaterní čaj. Dále pro zklidnění organismu https://pavlinaosickova.calivita.cz/products/rhodiolin

1-1-1 po jídle. Při registraci máte slevu 25%. Jsou to přírodní produkty a je potřeba je užívat min.3 měsíce.

Častý průjem znamená mít vše rychle zvládnuté, prostě rychle za sebou.  Také značí velmi chaotické jednání a myšlení. Je potřeba se  zastavit a  dělat vše více v klidu, tím uklidníme tenké střevo-vstřebávání všech živin i situací. Každý máme pochopit svou nemoc a své potíže jako výzvu pro změnu.

Syn má krevní skupinu, která je velmi citlivá a má potíže s trávením. Najděte si stravování dle krevních skupin. Na čas bych vyřadila maso, mléčné výrobky a sladkosti aby nebylo střevo zatěžované špatnou stravou a mělo čas k regeneraci.

Doporučuji pro posílení a správnou funkci střeva  https://pavlinaosickova.calivita.cz/products/ac-zymes-plus 2-2-2 10 min.před jídlem, výborná probiotika, obsahují velmi mnoho příznivých bakterií. V lékárně ale takové množství určitě nenajdete.

Nopalin –  https://pavlinaosickova.calivita.cz/products/nopalin  5×2 tabl. 10 min. před jídlem. Léčivý kaktus léčivý kaktus sušený v tobolkách, který léčí a harmonizuje funkce celého trávicího traktu, ale také tím, že po spolknutí nabobtná, sbírá do sebe vodu a tím staví průjem, po ustálení stolice a zbavení se průjmu snížit na 3x2tbl. Užívat do úplného vyléčení.

ZDRAVÍ je to to nejdůležitější, co tady na tomto světě máme.

přeji vám krásný den

Pavlína

← Návrat do poradny