nemoce

12. 5. 2020 - 17:16 - Lucie Sainerová

Dobrý den, poslední dobou jsem se strašně zanedbávala a proto mám teď nějaké zdravotní problémy a moc bych Vás chtěla poprosit, zda byste mi nepomohla nějak tyto zdravotní problémy rozluštit a třeba i poradit co dělat.
Tady je takový trochu větší výčet toho co mě sužuje:
• občasná bolest hlavy – úplné bušení, tepání (hlavně, když mám nějakou
námahu, např. jízda na kole do kopečka, těžká námaha)
• hučení v pravém uchu – také tepání, bouchání (jako, když hodně nahlas buší
srdce)
• slzení pravého oka
• těžké dýchání a nadměrné pocení (opět hlavně, když třeba vyjdu schody, luxuji, nesu nákup nebo při rychlejší chůzi
• bolest zad v bederní části (ráno si nenandám ani ponožky – neohnu se, musím se nejprve rozhýbat, než jsem schopná se ohnout)
• vysoký tlak a asi i cholesterol
• někdy v noci mě bolí kyčle, jako bych na nich ležela spoustu hodin bez hnutí
• v poslední době mě bolí i nárty u nohou
• také se mi občas udělá špatně, je mi na omdlení, mám sucho v puse, buší mi nahlas srdce a musím hluboce dýchat (toto trvá třeba pět, deset minut a jak rychle a nečekaně to přijde, tak to i odejde)

Děkuji moc za pomoc
Lucie

Milá Lucie

to co popisuješ mi připadá jako rychlá jízda životem. Bolest hlavy a neustálé bolesti značí přemíru vydané energie. Životní energie je velká ale na úkor zdraví. Dle duchovní příčiny je bolest hlavy přílišné přemýšlení, všechno vyřešit a rozluštit, neustálá kontrola všeho.

Tělo je vysílené a trpí nedostatkem minerálních látek. Bolest zad značí kolik si na ně nakládáme, asi více než uneseme. Při vysokém tlaku stále tlačíme, buď na sebe nebo ostatních.  Organismus je v nerovnováze, může to souviset i s přicházející menopauzou.

Rovina v datu narození 1-4-7 – jsi manuálně zručná a praktická, je nutné častěji odvádět nahromaděnou vnitřní energii.

Doporučuji více zklidňovat hlavu, poslouchat klidnou hudbu a častěji chodit do přírody, prostě absolutně se zaměřit na sebe.

Výzvou je naslouchat sobě, svému srdci, mít se ráda, neplnit očekávání druhých. Nemyslet si, že jak to mám já mají to a musejí to mít i ti ostatní. Nechat každého, ať si dělá co chce.

Doporučuji užívat hořčík Magnezi B 6 1-1-1 po jídle 3x denně https://pavlinaosickova.calivita.cz/products/magnezi-b6

K harmonizaci, rovnováhy všech funkcí, zklidnění psychiky,  rozvolnění tkání a zmenšení bolestí je výborné Noni 2x denně 3 lžíce https://pavlinaosickova.calivita.cz/products/noni-liquid

Užívat min. 3 měsíce, zlehčit jídelníček, skupina B by neměla jíst moc drůbež.

přeji hodně zdraví a sil

P

 

← Návrat do poradny