Prosím o radu

3. 4. 2020 - 11:23 - Kája Polášková

Dobrý den, již dlouho sleduji Vaše stránky a chtěla bych se zeptat, zda-li byste mi nemohla poradit jak se zbavit me chronické pankreatitidy. Bohužel mi žádné léky nepomáhají a opravdu se bojím hrozící cukrovky. Dočetla jsem se, že to souvisí s celkovým stresem dnešní doby, je možné, že to bude vážně tim? Děkuji předem za odpověď.

Milá Kájo

Určitě chybí trávící enzymy, bylo by dobré změnit stravu a více ji odlehčit. Pokud nemáme potřebné množství enzymů, trávení je nedokonalé. Máte pravdu, že původem může být stresová zátěž. Chce to opravdu zklidnit a uvolnit se, tato doba je k tomu určená. Opustit vše, co nám nedělá dobře a ubližuje je velká úleva.

Ale vše souvisí se vším, je to také o našem vidění světa, vidíme jej krásný a láskyplný k sobě i ostatním? Přijímáme vše kolem sebe s láskou a vděčností i když to není, tak jak bych to chtěla.  Trávící potíže značí neochotu strávit např. kritiku a schopnost uvolnit se. Každý má právo žít, tak jak chce a našim úkolem je to vše přijmout.

Pro dobré zdraví a trávení je důležité dobré jídlo.  Doporučila bych vám stravu dle krevní skupiny, aby jste nezatěžovala organismus nevhodným jídlem. Některé potraviny nám nedělají dobře a je dobré tyto vyřadit nebo úplně omezit.

K lepší funkci slinivky a trávení  pomůžou přírodní produkty – Nopalin 2-2-2 před jídlem a Digestive Enzymes 1-1-1 s jídlem, při potížích i více, užívat minimálně 3 měsíce i déle.

Tento čas nás pobízí k uvolnění, odpočinku a pobytu v přírodě.

Poradím s registrací, aby jste si produkty mohla objednávat sama, stojí to opravdu zato pomoct tělíčku, když to nezvládne samo.

moc zdraví a sil přeji

 

 

 

 

 

← Návrat do poradny