ZDRAVÍ A IMUNITA

Klíč ke zdravé imunitní soustavě

Klíč k záhadě je skrytý v míře odolnosti organismu člověka.
Louis Pasteur – světoznámý mikrobiolog

Stále více naší populace má velké problémy s oslabenou imunitu, jsou nemocní a nevědí proč?

Imunita je přitom základ našeho zdravého a spokojeného života. 

Velké množství léků a antibiotik při každé bolesti problém jen posunuje. Nemoc přichází tehdy, když už tělo neví, jak nám sdělit, že už nemůže dál. Jinak to prostě neumí, jen bolestí a nemocí.

Dlouhodobé působení stresu, špatné stravy, chemie v jídle a kolem nás nám na zdraví moc nepřidá . Žijeme stále stejným způsobem života a nejsme schopni vůbec nic změnit.

Než abychom odešli z práce, která nás ničí, bere sílu a energii vezmeme lék, který nám „POMŮŽE“.

Záměrně si ubližujeme a děláme to, co nás nebaví.  Tím, že stále činíme co nechceme, jdeme proti proudu a nemoc není opravdu daleko. Najít si co je pro naše srdíčko blízké a co nás baví je ten nejlepší lék.

Imunitu ovlivňujeme i tím, jak myslíme.  Kritizování a obviňování sama sebe, neustálá negativita a sebemrskačské myšlenky, vůbec nepodpoří náš imunitní systém, ba naopak.

Pro naše dobré zdraví je důležité také odpuštění. ODPUŠTĚNÍ sníží zátěž imunitního systému a tím se uleví našemu tělíčku.

Při teplotě a nachlazení nejlíp ulehněte a horečky vyležte, náš organismus má velkou moc a sílu si pomoct sám. Nenechme se zastrašit, že musíme užít okamžitě lék.

Všechny chronické nemoci a záněty souvisí s naší imunitou.

Hlavní příčinou dobré imunity je ZDRAVÉ STŘEVO.

Dobrá IMUNITA je tedy bezesporu základ našeho zdraví.

Jenže my si ji záměrně ničíme a to velkým množstvím chemických léků. Myslíme, že okamžitě vyřešíme problém a neuvědomujeme si, že stále více znečisťujeme už tak vysílený organismus.

Západní medicína bohužel neumí léčit chronické nemoci, to by lidé přece stále dokola neužívali kvantum léků, které nepomohou.

Žasnu nad velkým množství užívaných léků, které lidé stále dokola polykají. Farmaceutický průmysl už vydělává více než např. zbrojařský  průmysl.  Na všechno se píše lék, je to v pořádku? Užívání deseti a více léku není  žádný problém, dyť to přece člověk nemůže vydržet, musí přijít k překyselení organismu a oslabení dalších orgánů, které léky za čas zničí.

Přece jsme se nenarodili proto, abychom si vědomě ničili své zdraví, tak to nemůže být!

Když onemocníte  hledejte to, co vás trápí a přemýšlejte, jak žijete, jste spokojení a šťastní?  Ve vztahu v rodině a v práci?  Nežijte život, který žít nechcete, nikdo to ale vážně nezmění, jen vy.

Věřme více sobě a poslouchejme své tělo, my ho nejlíp známe. Poslouchejme, co nám říká srdce a ne rozum, často svým rozumem zatlačíme své pocity, to co cítíme.

NAŠE NEMOCE JSOU NAŠE EMOCE

ODPOUŠTĚJME –  pro zdraví je to také velmi důležité.

A dopřejme si každý den něco pěkného jen pro sebe např. cvičení, odpočinek, procházky. Tělo se nám v dobrém odplatí. Neříkejme stále dokola, že nemůžeme. Vždy můžeme, je to jen na nás samotných.

Špatné úvahy, že nemůžeme mít dobré zdraví opusťme, každý se může dožít krásného věku, záleží opravdu jen na nás.

Své nemoci nepotlačujme jen léky, ničíme si velmi, velmi svou IMUNITU.

Odhoďte vzorec myšlení, že nemůžeme nic změnit, my sami máme všechno v svých rukou, nikdo nic za vás nezmění jen my „SAMI“

DOBRÁ IMUNITA = ZDRAVÉ STŘEVO

Posilujte střevo probiotiky a ostatními přírodními doplňky, které už tak ochablé střevo zničené léky a antibiotiky moc potřebuje.

Také dobrá strava a pohyb je předpoklad dobrého zdraví, přemýšlejte vědomě nad tím co jíte.

JÍDLO JE PRO NAŠE TĚLO BEZESPORU TEN NEJLEPŠÍ LÉK.

Vyléčit se přírodou je ta pravá cesta a k tomu se vám snažím pomáhat.

Přeji Vám život plný síly a zdraví, Pavlína

Další informace na www.pavlinaosickova.cz

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Chci nové články

    Jestliže se vám mé články líbí, zadejte svůj e-mail, novinky vám budou automaticky zaslány

  • Nejnovější příspěvky
  • Facebook